Nowy design strony Hotelu Restauracji Meridian

Strona Hotelu Restauracji Meridian w PoznaniuRestauracja Hotel Meridian to miejsce położone w tak atrakcyjnej lokalizacji, że już z racji położenia – miejsce to można uznać za wyjątkowe.
Szczęśliwie, to nie ich jedyny atut. Prócz nastrojowych, efektownych wnętrz, jest też świetna kuchnia co sprawdziłem organoleptycznie.

Od niedawna, do długiej listy zalet można dodać nowa stronę www, która zastąpiła dziwny twór łaczący w sobie potężne , panoramiczne zdjęcia z wymyślnym javascriptem zażynającym komputery użytkowników.

Tylko design?

Oczywiście , że nie! Prócz silnika CMS, pojawiły się łatwe w implementacji formularze, galeria i elastyczne szablony podstron, pozwalające optymalnie i swobodnie dysponować przestrzenią layoutu strony.
Nowością jest też zaciąganie kanału RSS z serwisów regionalnych , prezentując je w postaci treści strony głównej – dzięki czemu strona nabiera dynamicznego charakteru dając też możliwość szybkiej orientacji w atrakcjach lokalnych.
Jest też pełna optymalizacja pod kątem SEO – oraz śledzienie ruchu przez Google Analytics.

Rzeczywiście jest tak świetnie?

Zapewne. Ruch na stronie , od czasu jej uruchomienia znacznie się wzmógł – także dzięki kanałowi facebook’owemu oraz poprawieniu pozycjonowania.
Różnicę widać gołym okiem – również w liczbie przesyłanych zapytań od potencjalnych klientów.
Mimo to, nadal prowadzone są analizy ruchu użytkowników, dla usprawnienia nawigacji i wprowadzenia nowych elementów uzupełniających treść.

A to nie koniec…
Wdrożenie serwisu zostało zakończone – ale jego rozwój nawet nie nabrał tempa.
W dalszej części, przygotujemy elementy zwiększające czytelność tekstu i jego efektowną prezentację. Na tym polu, zawsze można coś jeszcze poprawić.

Póki co – trzymamy kciuki za pracowników Meridiana, którzy samodzielnie zarządzają teraz serwisem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.